Вартість видання книжки

Скільки коштує видання книжки в Києві, в Україні?

Маючи 25-річний досвід видання книжок, ми завжди керувалися правилом — з повагою відноситися до джерел фінансування й коштів, якими оплачується наша робота. Тому під визначенням «Вартість видання книжки» ви отримаєте вартість не лише поліграфічних послуг, а й професійну коректуру, редагування, художнє оформлення. Ми присвоюємо виданню УДК, ББК, ISBN та авторський знак, захищаємо авторські права.

Кожний крок роботи над виданням книжки має бути економічно доцільним та виправданим якістю й неповторністю результату.

Нашим надбанням є сучасний досвід книговидання, який дозволяє максимально ефективно використовувати як матеріали для друку, так і новітні друкарські технології.

Кожна книжка — індивідуальний, ексклюзивний, неповторний продукт, вартість створення якого розраховується окремо. Але приблизну оцінку вартості видання книги ми можемо зробити протягом декількох годин одночасно з наданням рекомендацій щодо оптимізації витрат. Для орієнтовного розрахунку нам необхідно знати:

  • Кількість сторінок рукопису або набраного на комп"ютері тексту
  • Бажаний тираж
  • Кількість ілюстрацій — кольорових і чорно-білих

У ході першої розмови ми допоможемо визначитись із основними параметрами Вашого майбутнього твору.

Наше видавництво – це ваш перший крок до втілення Вашої мрії – особистої, унікальної та ексклюзивної авторської книжки. Також після пробного накладу за наявності попиту можлива подальша співправця із виданням примірників за рахунок видавництва.