Найбільше досягнення: чудо за чудом – легкий шлях
Орест Бедрій

Мова видання: укр.
Виходить друком: березень 2018
Сторінок: 272
Оправа: м"якаМій любий читачу,
Моя любов до тебе не підвладна часу, не обмежується космосом – вона світліша, ніж саме світло. Вона безмежна, як Безмежний Океан ШЛЯХУ і Всевишнього в людському тілі!
Обіймаю Тебе, твою прекрасну сім’ю, чудових друзів, їхніх батьків, синів і дочок.
Моє серце промовляє до Твого, взиває до твого розуму, досвіду і жде усвідомлення та втілення всього, що ти знайдеш в цій книзі.
В цій книзі Ти відкриєш для себе скарбницю фундаментального знання з економічними, науковими, політичними і релігійними проявами. Вона про Тебе: твою Абсолютну природу і життя.
Вона розкриває таємниці твого походження, твій власний внутрішній Всесвіт та безмежний океан знань, які живляться джерелом природи – вічною «1». Ти усвідомиш всю свою силу і зрозумієш, як влаштований світ. Прочитавши перший розділ книги, зрозумієш, що Ти є божественним творцем власного життя, власних дивовижних чудес, і шлях твій іде пліч-о-пліч з просвітленням.
Тебе любить Всевишній найсильнішою любов’ю; слава чудові із чудес – Всевишньому, який є Абсолютом як і Ти, що зараз стоїш на перетині священного досягнення і його втілення в життя.

  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна